Szukaj partnerki Szukaj partnera Szukaj przyjacół Tarot Wróżby Rytuały Runy
tarot snów tarot thota tarot archetypowy tarot pozłacany clinta karty cygańskie karty intuicyjne desire karty anielskie karty archanielskie runy numerologia tarot reiki na odległośc wraz z seichim uzdrawianie duchowe metodą srt praca z wahadłem astrologia horoskop zodiak chiński inwokacje oczyszczajĄce odcinanie negatywnych energii rodzinnych tarot anielski oracjum wizji mistrzowie duchowi wahadełko karty klasyczne karty tarota karty lenormand karty kippera jasnowidzenie reiki karty geomancyjne wyrocznia belliniego karty złotej Ścieżki Życia karty mądrości ukrytych królestw wahadło chiromancja karty marzeń i snów karty terapii anielskiej karty wyroczni wyrocznia celtycka przyszłość z pisma odręcznego karty intuicyjne czary i uroki radiestezja rytuały parapsychologia analiza karmy horoskop partnerski karty złotego koła losu kamienie szlachetne sennik arsan karty mudry horoskopy przesłania anielskie karty intuicyjne dezire karty anielskie wsparcie w miłości karty aniołów stróżów karty Święci i aniołowie karty anielskiej wyroczni karty anielskie afirmacje karty mistyczny kipper karty mądrość ukrytych królestw karty jednorożców karty marii leonard oczyszczanie ziołolecznictwo kamienie telepatia lenormand karty pomocnicze mądrości ukrytych królestw magicznych jednorożców karty mistrzów duchowych i innych wyroczni oczyszczanie energetyczne bioenergoterapia jasnoszłyszenie magia energoterapia różdżki karty przewodników duchowych praca z czakrami praca z wahadełkiem karty cygaŃskie karty mistrzów zdolności intuicyjne intuicja karty leonard tworzenie tarotowego portretu numerologicznego oczyszczanie z klątw i uroków analizy energetyczne

Horoskop na 2016 r opracowany na podstawie kart tarota i kart anielskich.
Horoskop opracowany na podstawie kart tarota i kart anielskich.                        

BARAN

Będzie to rok wyzwań i tworzenia swojej przestrzeni życiowej w każdej dziedzinie życia. Ruszysz z impetem do działania już od początku roku. W sprawach uczuciowych uwolnisz się w tym roku od toksycznych związków , osób, które spotykałeś na swojej drodze życia. Pojawią się nowe osoby, nowe uczucie, które będzie wymagało większego zaangażowania z Twojej strony ale naprawdę warto, nie rezygnuj. W sprawach zawodowych pojawią się nowe możliwości, które mogą Ci dać stabilizację finansową. Ten rok jest dobry na naukę, dokształcanie się. Zachodzące zmiany będą  wymagały od Ciebie dyscypliny, kreatywności i zachowania pewnych granic których nie powinieneś przekraczać. Przesłanie anielskie na 2016r.: Dostrzegaj w ludziach więcej miłości, nie każdy ma złe intencje. Uwolnij się od stereotypów i otwórz swoje serce na nowe wyzwania.                        

BYK                      

Ten rok upłynie pod znakiem dokonywania wyborów i podejmowania decyzji dotyczących rodziny  i osiągnięcia stabilizacji finansowej. W sprawach uczuciowych zaczniesz podejmować konkretne decyzje dotyczące Twojego życia osobistego.  Zapragniesz stabilizacji a rok 2016 to dobry czas dla wszystkich Byków na legalizacje swoich związków.  Nareszcie możesz być szczęśliwy ale wyjdz temu szczęściu naprzeciw.                       Dobry rok również pod względem finansowym, w połowie roku możliwość zmiany pracy na taką o której zawsze marzyłeś co zaowocuje lepszymi finansami. Przypływ gotówki może być również związany  z rozliczeniami spraw majątkowych w rodzinie. Rok 2016 to zmiany zachodzące w Twoim wnętrzu, inaczej spojrzysz na wiele spraw, na wiele osób Cię otaczających. Otwórz swoje serce na rozwój duchowy.  Przesłanie anielskie: Nie zatrzymuj się, idz naprzód! Droga , którą wybierzesz zaprowadzi cię bardzo daleko. Twoje marzenia, pragnienia mają szansę realizacji, tylko bądz cierpliwy i konsekwentny.                         

 

BLIZNIETA                       Ten rok będzie wymagał od Ciebie dużej aktywności by móc dokonać zmian w Twoim  życiu.                       Jest to dobry rok na naukę, dokształcanie się i wykorzystaj to gdyż zaowocuje to podwyższeniem                       Twoich  kwalifikacji a co się z tym wiąże również finansów.                        W sprawach uczuciowo –rodzinnych wiele zmian. Będziesz kochać i będziesz kochany, nastąpi                        stabilizacja ale musisz zamknąć przeszłość. Stosunki w rodzinie zaczną się poprawiać, wiele                       nieporozumień i niedomówień zostanie wyjaśnione.                      W tym roku kieruj się uczciwością, pamiętaj że istnieje kompromis oraz mądrością życiową.                       Przesłanie anielskie: Ten rok to czas na działanie, drzwi są otwarte, więc przejdz przez nie.                          

 

RAK                     

Zmiany zachodzące w tym roku w Twoim życiu spowodują zmiany Twojego wnętrza, zaczniesz dostrzegać co i kto jest ważny w Twoim życiu i zmobilizuję Cię to do podejmowania decyzji.  W życiu uczuciowym doświadczysz co to jest miłość i zaczniesz myśleć nie tylko rozumem ale również dopuścisz do głosu swoje serce. Decyzja o ŚLUBIE w tym roku to strzał w dziesiątkę dla  wszystkich Raków.  W sprawach zawodowo-finansowych nie powinno być drastycznych zmian. Pod koniec roku możliwy  większy przypływ gotówki. Wykaż się większym optymizmem a zobaczysz świat w innych kolorach. Przesłanie anielskie: Wdrażaj w życie swoje plany, pomysły, zachowaj równowagę między dawaniem i braniem  a uzyskasz wewnętrzny spokój.                             

 

LEW                    

Rok działania ale i odpoczynku.  W sprawach zawodowo-finansowych trzeba będzie zawalczyć o Siebie. Nie jest i nie będzie zle , ale żeby nie było gorzej potrzebne są zmiany, które będą wymagały od Ciebie mądrości i wytrwałości.  Uczucia mogą w tym roku zejść na dalszy plan ale miej ich pod kontrolą aby uniknąć nie porozumień.  Lato tego roku to czas na ich wzmocnienie, zaplanuj wyjazd z całą rodziną, osobami najbliższymi Twojemu sercu.  Odpoczynek dla Ciebie również wskazany. Kieruj się w tym roku w swoim postepowaniu uczciwością, obiektywizmem a jak zajdzie potrzeba zawalcz o Siebie, swoja przyszłość i osób Tobie najbliższych.  Przesłanie anielskie: Wsłuchaj się  w swoje wnętrze a ono wskaże Ci drogę, która doprowadzi Cię do celu w tym roku.                           

 

PANNA                       

Rok bardzo stabilny w każdej dziedzinie życie, szczęście będzie dopisywało wszystkim osobom spod tego znaku.  Dobra praca, stabilne finanse to jest to co można osiągnąć w tym roku, tylko trzeba wyjść życiu naprzeciw.  Czekanie i bezruch pokrzyżuje Wasze plany i wprowadzi chaos w życiu emocjonalny.  W sferze uczuć wiele się będzie działo, możliwe zaręczyny , ślub dla wszystkich osób, które nie mają uregulowanego                        swojego życia osobistego. Możliwy nieoczekiwany przypływ gotówki wiosną tego roku.  Ten rok będzie od Ciebie wymagał dużej dyscypliny, kreatywności, osiągnięcia wewnętrznej równowagi do realizacji                        twoich planów.  Przesłanie anielskie: Idz naprzód, ciesz się każdą chwilą Twojego życia, drobiazgami, gdyż one to właśnie stanowią sens naszego życia a przekonasz się że życie może być o wiele piękniejsze.                           

 

WAGA                       

Ten rok to dobry czas na dokonywanie zmian w życiu.  Uczucia są piękne jak działają w dwie strony. Czas na wyciagnięcie wniosków i zrobicie to w tym roku drogie Wagi. Zakończycie związki, które nie mają perspektyw na przyszłość i otworzycie się na nową miłość. W tym roku zaczniecie realizować swoje plany zawodowe, dzięki którym pod koniec roku odczujecie poprawę finansów. Będą możliwości współpracy z kapitałem zagranicznym, wykorzystajcie to. Pozytywne myślenie, odwaga, cierpliwość, pokora to droga do celu. Przesłanie anielskie: Swoje myśli, marzenia, plany staraj siĘ wprowadzać w życie . To jest ten czas!!                          

 

SKORPION   

Rok niezwykle intensywny w każdej dziedzinie życia. W sprawach zawodowych to czas dokonywania wyborów, podejmowania decyzji, które wpłyną na Twoja sytuację finansową. Własna działalność gospodarcza jest w zasięgu twojej ręki w tym roku.  Uczucia będą od Ciebie wymagały większego zaangażowania, jesteś gotowy na stabilny związek    z perspektywami na przyszłość. daj szansę sobie na bycie szczęśliwym, to właśnie ten czas.   W swoim postepowaniu w tym roku kieruj się mądrością, wiarą, nie bądz więzniem swoich myśli, które nie pozwalają Ci być sobą. Przesłanie anielskie: Zaakceptuj siebie takim jakim jesteś i spójrz na ludzi z miłością i akceptacją.                           

 

STRZELEC  

Bardzo często nie mamy wpływu na wiele spraw, sytuacji, które pojawiają się na naszej drodze życia,  tak będzie w tym roku. Podejdz do tego z pokorą i staraj się wyciągać wnioski.    W sprawach zawodowych pojawia się nowe możliwości, wykorzystaj te, które będą się  wiązały   z poprawą sytuacji materialnej.        W sprawach uczuciowych otwórz swoje serce na miłość , daj znać innym że chcesz kochać i być  kochanym a koniec roku bardzo mile Cię zaskoczy.  W swoim postepowaniu w tym roku kieruj się intuicją, rozsądkiem, kreatywnością i sercem.  Przesłanie anielskie: Otwórz swe serce by kochać i być kochanym i pamiętaj o zasadzie dawania i brania.  W życiu nie tylko trzeba dawać ale i brać z niego.                             

 

KOZIOROŻEC   

Rok 2016 to rok współpracy, odrodzenia, wewnętrznej siły.   W sprawach zawodowych duże możliwości rozwoju, otworzenia własnej działalności gospodarczej  a co się z tym wiąże poprawy warunków materialnych.            Zmiany w tym roku to wyjazdy, również zagraniczne jak i możliwości zmiany miejsca zamieszkania.  W uczuciach w tym roku odczujesz stabilizację ale dopiero w miesiącach jesienno-zimowych. Na                          prawdziwą miłość warto poczekać.  Przekonasz się że ten rok będzie dla Ciebie rekompensatą za przeszłe już lata, poczujesz się   szczęśliwy drogi Koziorożcu. Dzięki swej wytrwałości, małymi kroczkami dojdziesz do celu.  Przesłanie anielskie: Bądz ze sobą szczery nawet do bólu po to żeby przyszłość była lepsza, żebyś  mógł cieszyć się życiem ziemskim. Pamiętaj masz opiekę z GÓRY!                              

 

WODNIK

 Jest to rok przygotowawczy do wprowadzania zmian w swoim życiu.   Sprawy zawodowe i finansowe nie powinny w tym roku sprawiać kłopotów. Wiele osób spod tego znaku  pomyśli o otworzeniu własnej działalności gospodarczej i zacznie podejmować w tym kierunku kroki.       W uczuciach drogie Wodniki nie kierujcie się tylko sercem ale także i rozumem. Bardzo dobry w tym roku będzie zdrowy egoizm, który pozwoli Wam zaznaczyć rolę jaką odgrywacie w relacji nie tylko partnerskiej    ale i międzyludzkiej.   Kierując się w tym roku w swoim postepowaniu mądrością, intuicją , wiara i sercem Wasze życie zacznie nabierać    tempa.                           Przesłanie anielskie: Wykorzystaj ten rok na uzyskanie porozumienia z  samym sobą i z Bogiem. Oczyść swe wnętrze z negatywnych emocji a to pozwoli Ci poczuć się bezpiecznym i kochanym.                                

 

RYBY    

Rok przemyśleń, medytacji, odkrywania samego siebie. Będzie to również rok związany z wyjazdami.     Pod względem zawodowym i finansowym nie przyniesie zbyt wielu zmian, ale jednak pod koniec roku mogą pojawić się nowe możliwości związane z pracą nad którymi warto się zastanowić.  W sprawach uczuciowych koniec zawodów miłosnych. Powrót osób z przeszłości z perspektywami na   przyszłość. W stałych związkach możliwość w tym roku powiększenia rodziny.   W tym roku kieruj się w swoim postepowaniu dobrem, bezstronnością i dla swoich działań przyjmuj  opracowana strategię.   Przesłanie anielskie:Uwolnij swoje emocje, wykorzystaj energię którą posiadasz do czynienia dobra   i otwórz swoje serce na miłość do ludzi, którzy jej potrzebują.                              

 

 opracowała wróżka Anez.      


http://www.pokrewnedusze.pl/wrozka21.htm
Ilość wyświetleń: 1252zamknij

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES

Informujemy, że do celów optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie i dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności.