Szukaj partnerki Szukaj partnera Szukaj przyjacół Tarot Wróżby Rytuały Runy
tarot snów tarot thota tarot archetypowy tarot pozłacany clinta karty cygańskie karty intuicyjne desire karty anielskie karty archanielskie runy numerologia tarot reiki na odległośc wraz z seichim uzdrawianie duchowe metodą srt praca z wahadłem astrologia horoskop zodiak chiński inwokacje oczyszczajĄce odcinanie negatywnych energii rodzinnych tarot anielski oracjum wizji mistrzowie duchowi wahadełko karty klasyczne karty tarota karty lenormand karty kippera jasnowidzenie reiki karty geomancyjne wyrocznia belliniego karty złotej Ścieżki Życia karty mądrości ukrytych królestw wahadło chiromancja karty marzeń i snów karty terapii anielskiej karty wyroczni wyrocznia celtycka przyszłość z pisma odręcznego karty intuicyjne czary i uroki radiestezja rytuały parapsychologia analiza karmy horoskop partnerski karty złotego koła losu kamienie szlachetne sennik arsan karty mudry horoskopy przesłania anielskie karty intuicyjne dezire karty anielskie wsparcie w miłości karty aniołów stróżów karty Święci i aniołowie karty anielskiej wyroczni karty anielskie afirmacje karty mistyczny kipper karty mądrość ukrytych królestw karty jednorożców karty marii leonard oczyszczanie ziołolecznictwo kamienie telepatia lenormand karty pomocnicze mądrości ukrytych królestw magicznych jednorożców karty mistrzów duchowych i innych wyroczni oczyszczanie energetyczne bioenergoterapia jasnoszłyszenie magia energoterapia różdżki karty przewodników duchowych praca z czakrami praca z wahadełkiem karty cygaŃskie karty mistrzów zdolności intuicyjne intuicja karty leonard tworzenie tarotowego portretu numerologicznego oczyszczanie z klątw i uroków analizy energetyczne

Przesłania Aniołów na 2015 rokPrzesłania Aniołów na 2015 rok

  przygotowane przez Wróżkę KUMCZO   Przesłania Aniołów na 2015 rok dla wibracji numerologicznych.  

DLA 1 Marzenie, Prawo przyciagania  


  Jedynki w 2015 roku Anioły zachęcają aby nie bać się marzyć . Pójdźcie za tokiem waszego myślenia i otwórzcie swój umysł, serce i duszę na to, co byście chcieli w tym roku zrealizować  .Anioły wiedzą że , jedynki są twórcami , mają wiele pomysłów , ale nie zawsze mają zapał do działania i obrócenia w rzeczywistość tego co tworzą w swoich głowach. W tym roku macie otworzyć się na więcej , odprężyć i spróbować czegoś nowego co zawsze chcieliście zrobić. Aby zrealizować swoje marzenia trzeba pamiętać o prawie przyciągania .Jakie myśli wysyłacie do Wszechświata , do Aniołów taką energię otrzymujecie. Smutek i zamartwianie się przyciąga jeszcze więcej takiej samej energii. Dlatego skierujcie wasze myśli na wyższy poziom i myślcie o tym czego pragniecie , zamiast umartwiać się i narzekać. Gdy wasze energie będą na  wyższych poziomach nie będą przyciągały  niskich energii i wasze marzenia będą do spełnienia i zrealizowania na polu materialnym.  

DLA 2 Związek, Praca z energią  
  Dwójki w tym roku powinny zaufać sobie , a przede wszystkim zaufać Bogu , że nic nie dzieje się bez przyczyny. Jeżeli wasze związki wymagają uzdrowienia , to najpierw zacznijcie od uzdrowienia siebie i swojej duszy. W tym roku wejdziecie już w pozytywną fazę swoich związków . Po mroku i ciemności nastanie światło i piękno. Anioły pomogą Wam  uzdrowić relacje w waszych związkach , a jeżeli  nie jesteście w związku pomogą stworzyć wspaniały nowy związek. Dwójeczki które posiadają dar uzdrawiania w tym roku będą z miłością i z sercem przekazywały pozytywną uzdrawiającą energię dla innych , którzy tego potrzebują. Ci którzy tego nie potrafią sami mogą skorzystać z takich energii od innych ewentualnie zapisać się na kursy , bo Anioły bedą Was wspierać w pracy nad sobą i dla innych. Dobrze jest także pozbyć się negatywnych energii i skorzystać z oczyszczania , aby nie przeszkadzało to co jest zbędne i niepotrzebnie zalega.  

DLA 3 Akceptacja, Oczyszczaj i odtruwaj
  Trójkom Anioły doradzają aby zaakceptowały siebie i innych takimi jacy jesteście. Nie próbujcie krytykować , oceniać , ani zmieniać innych, a także surowo  oceniać  siebie.  Nikt nie lubi krytyki , a także Wy nie próbujcie wprowadzać do swojej osoby niskich energii i negatywnie o sobie myśleć.   Akceptacja siebie i pozytywne myślenie da Wam lepsze samopoczucie ,a traktowanie innych i akceptowanie w pozytywny sposób pozwoli na przyciągniecie większej ilości przyjaciół . Przyszliście na świat aby dawać radość innym , więc tak czyńcie , a wasze grono będzie coraz większe. Anioły zachęcają aby w tym roku unikać toksycznych relacji i sytuacji . Zalecają oczyścić swoje ciało z toksyn, substancji chemicznych , wirósów, bakterii , negatywnych energii. To wszystko Wam szkodzi , a jeżeli w naszym ciele zalegają substancje , które nam szkodzą , niskie energie wtedy jesteśmy nerwowi , ulegamy stresom , nic nie idzie i nie układa się i choruje nasze ciało . Jeżei macie możiwości podać się oczyszczeniu , czy to poprosic kogoś kto się tym zajmuje , albo sami poprosić archanioła Michała o oczyszczenie waszego domu i was z niskich energii.  

DLA 4  Nie ma się czym martwić, Skup się na służbie
  Czwórki są pod opieką  i swoje zmartwienia i troski powinny oddać w ręce Aniołów . Wszystko jest pod ich kontrolą i sytuacja ma się lepiej niż sądzicie. Dlatego nie zamartwiajcie się czwóreczki niepotrzebnie i nie przyciągajcie do siebie tego czego nie chcecie , gdyż negatywne myślenie przyciąga negatywne sytuacje. Anioły są przy Was i wszystko zakończy się pozytywnie , dlatego najlepiej jak skupicie się na służbie , na tym co robicie , na swoich talentach , pasji  zainteresowaniach , żeby pomagać innym , albo wspierać jakąś ważną sprawę . Troski powierzcie aniołom , a skupiając się otrzymacie wsparcie . Pamiętajcie aby we wszystkim zachować równowagę  tyle dawać ile przyjmować.  

DLA 5 Miarowy postęp, Idealny termin
  Piątki anioły w tym roku będą zachęcały abyście docenili siebie za swoje poczynione dotychczasowe  postępy. Możliwe że, zbyt wiele wymagacie od siebie porównując się z innymi i stwierdzając , że powinniście osiągnąć znacznie więcej . Nikt nie jest doskonały i Wy kochane piąteczki nie wymagajcie od siebie za wiele  , a skupcie się na swoich poczynaniach i na tym jak już wiele uczyniliście. Możliwe że chcielibyście szybciej osiągnąć doskonałość , ale trzeba też spojrzeć ile już się nauczyliście i do jakich osiągnięć dotarliście. Doceniajcie siebie i pomimo że wydaje Ci się że,  idziesz powoli to , jednak robisz postępy i jesteś na właściwej drodze. Wychwalajcie to co dobre i to co osiągnęliście , zamiast złościć się i przeklinać ciemności. Anioły wskazują że , macie idealny termin dla waszego działania . Wasze powolne postępy szły w dobrym kierunku , aż znalazły się w odpowiednim czasie  i odpowiednim terminie . Taki właśnie dobry  czas będziecie mieli w tym roku , więc wykorzystajcie go i działajcie . To czas na podjęcie decyzji i działania .  

DLA 6 Asertywność, Poproś  
  Szóstki w tym roku powinny nauczyć się asertywności . W sytuacjach w jakich się znajdą , albo wyda się im że są prześladowani  powinniście nuczyć się wyrażać jasno swoje potrzeby i to co oczekujecie. Nie zawsze złością i agresywnością , a można być miłym i asertywnym  Poproście anioły o odwagę i przedstawiając swój punkt widzenia stawcie dzielnie czoło sytuacji , z której do tej pory nie widzieliście wyjścia. Bądźcie szczerzy wobec siebie i innych i rozwiązujcie konflikty dzięki uczciwości i miłości.  Anioły zachęcają aby szóstki prosiły ich w sytuacjach konfliktowych o natchnienie , odwagę , pewność siebie i jasność umysłu . Proście zatem anioły o co tylko chcecie aby pomogły Wam w sferach , sytuacjach które wymagaja uzdrowienia i polepszenia.  

DLA 7  Zabawa , Zauważaj znaki  
  Siódemki mają w tym roku odłożyć wszystkie zmartwienia , depresje i zmęczenie i zafundować sobie trochę przyjemności , odprężenia i radości. To nie musi być huczna zabawa , ale proste przyjemności , które sprawią Wam radość , przyjemność , to co lubicie .  Pójście do kina , teatru, dyskotekę , wypad za miasto , wszystko co chcielibyście aby oderwało Was od codziennych spraw , a sprawiło przyjemność i poczucie radości. Anioły także przypominają abyście siódemki pamiętały o nich że Was chronią , że są z Wami i znaki jakie znajdujecie przypominają o ich miłosci i zapewnieniu że , jesteście na dobrej drodze i nigdy nie zwątpili w siebie.  

DLA 8  Bądź ze sobą szczery , Prawo przyciągania.  

Ósemki powinny zajrzeć w głąb swojego serca i określić czego tak naprawdę pragną . Skupcie swoją uwagę na swoich pragnieniach , a nie obawach i przyciągajcie pozytywną energię pragnień i uczuć .  Nie uciekajcie przed swoimi uczuciami , a przyznajcie się przed samym sobą . Konfrontacja i uczciwe zmierzenie się z sytuacją jest najzdrowszym rozwiązaniem , pomimo że boicie się zmian to ,życie w niezdrowych emocjach nie jest dla Was dobre. Anioły pomogą Wam dokonać pozytywnych zmian , bo na nie zasługujecie. nie pozwólcie żyć w strachu i niepewności i że tak widocznie musi być. Przyciągajcie do siebie pozytywna energię i wyobrażenia o uzdrowieniu sytuacji.  

DLA 9  Czakra serca, Ślub
  Dziewiątki w tym roku powinny otworzyć  i zadbać o swoją czakrę serca , nie tylko energetycznie , ale i zdrowotnie. nie bójcie się uczuć i nie duście je w sobie , a otwórzcie swe serce , a czym bardziej je otworzycie , tym więcej poczujecie miłości , radości i spokoju. Jeżeli posiadacie blokady w tej czakrze oczyście je i poproście anioły o uzdrowienie i wprowadzenie różowego światła. Możliwe że macie rozterki sercowe związane z waszym związkiem , który potrzebuje uzdrowienia i miłości. Ten rok będzie pozytywny aby naprawić relacje , odnowić przysięgi małżeńskie , albo zaplanować ślub. Możecie także otrzymać zaproszenie na ślub znajomych , lub w swojej rodzinie ktoś wstąpi w związek małżenski.     
Wróżka KUMCZO
  Zadzwoń pod numer

 708 677 740
3,46 zł netto - 4,26 zł brutto za 1 minutę połączenia, 

lub

7336 wpisz wrk39 i treść pytania

3 zł netto - 3,69 brutto za 1 sms   


http://www.pokrewnedusze.pl/wrozka52.htm
Ilość wyświetleń: 1329zamknij

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES

Informujemy, że do celów optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie i dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności.